Druk reklamowy

diverto design rafał wysocki

Druk reklamowy

Druk reklamowy to:

Reklama cyfrowa króluje, ale druk reklamowy też ma się dobrze i w wielu przypadkach jest nadal niezastąpiony. Gdy Twoja strategia marketingowa obejmuje komponenty drukarskie, zapewnię Ci wsparcie w zakresie poligrafii: od planowania treści po projektowanie i drukowanie. Po prostu usiądź i poczekaj, aż kurier przywiezie ci paczkę.

Nie masz projektu na reklamę?

Dostarczę profesjonalne rozwiązania z zakresu projektowania graficznego na potrzeby Internetu oraz tradycyjnych nośników drukowanych. Zaprojektuję dla Ciebie projekt graficzny, który jest niezbędny do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Druk reklamowy - oferta

Wizytówki

Wizytówka to rzecz, której bezwzględnie potrzebujesz! Są najprostszą formą reklamy, jaką możemy zaproponować.
Szczegóły

Ulotki

To niezastąpiona forma reklamy, jeśli w krótkim czasie mamy dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów, a nie chcemy ponosić sporych kosztów na reklamę.
Szczegóły

Plakaty

Są najczęściej drukowane na wydarzenia, eventy masowe oraz na promocje sklepowe. Celem ich jest zakomunikowanie o wydarzeniu czy promocji.
Szczegóły

Katalogi, foldery

Najczęściej wydawane są foldery/katalogi produktowe, w firmach, które mają w miarę stały asortyment i można go pogrupować, opisać, itp.
Szczegóły

Teczki reklamowe

Są niezbędnym materiałem promocyjno-biurowym, jeśli Nasi Klienci otrzymują od Nas dokumenty, oferty, itp. Ważny element identyfikacji wizualnej firmy.
Szczegóły

Kalendarze

Kalendarz ścienny to niezastąpiony element domowego wyposażenia. Dzięki niemu możesz odliczać dni mijającego roku, zaznaczyć spotkanie. Pracuje na Twoją firmę cały rok.
Szczegóły
druk reklamowy brandowanie

Niezbędne druki reklamowe dla Twojej firmy

Proponuje dla Twojej firmy reklamę oraz szeroką gamę usług poligraficznych, począwszy od drobnych druków: wizytówek, zaproszeń, ulotek poprzez foldery, katalogi, kalendarze aż do druku wielkoformatowego. Pod zlecam druki reklamowe: offsetowe, cyfrowe, UV, hotstamping, tłoczenie. Istnieje możliwość obrendowania gadżetów reklamowych typu długopisy reklamowe, kubki, smycze, torby i wiele więcej!

Kubki z nadrukiem

Personalizowany kubek jest bez wątpienia doskonałym pomysłem na prezent dla jubilata. Można go podarować z okazji 30, 40, 50 urodzin i wiele innych okazji, ciesząc się praktycznością i funkcjonalnością podarunku. Każda osoba obdarowana ucieszy się z takiego naczynia. Oferta sklepu internetowego zamowgadzet.pl jest niezwykle szeroka, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego warto wybrać kubek z nadrukiem?

Wejdź na stronę ZamówGadżet.pl i znajdź dla siebie Kubki z nadrukiem.

To proste. Projektujemy i drukujemy.

Druk reklamowy - Pytania i odpowiedzi.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat druków reklamowych.

Tak, jak najbardziej. Zlecając druk plakatu u mnie, masz pewność, że wydruk będzie w najwyższej jakości a sam projekt do drukarni, będzie przygotowany zgodnie ze sztuką.

Jeśli masz już gotowy projekt, wystarczy, że wyślesz go drogą mailową na info@diverto.pl. Następnie plik zostaje przekazany do drukarni, a sam wydruk otrzymasz kurierem, prosto pod wskazany przez Ciebie adres. 

Wszystko zależy do wybranego materiału reklamowego. Przykładowo realizacja ulotki czy plakatu trwa od 2 do 4 dni roboczych, natomiast teczki ofertowej to 7 dni roboczych

Pliki projektu przyjmuję tylko w pliku pdf, przygotowanego w przestrzeni barw CMYK. Jeśli masz inny format lub trzeba przerysować projekt np. z Word’a to za dodatkową opłatą mogę to zrobić.

5/5 - (9)