Strony internetowe Ostrów Mazowiecka

Strony internetowe Ostrów Mazowiecka — tworzenie nowoczesnych stron WWW, dzięki którym pokażesz się z dobrej strony!
Indywidualny projekt i optymalizacja strony internetowej według wytycznych klienta.

diverto design rafał wysocki

Strony internetowe Ostrów Mazowiecka,
tworzenie stron internetowych w Ostrowi Mazowieckiej.

Strony internetowe Ostrów Mazowiecka – profesjonalne projektowanie stron www.
Sprawdź gotowe pakiety lub zadzwoń, aby omówić szczegóły.

Większość profesjonalnych firm posiada stronę internetową, która pełni szereg funkcji w pozyskiwaniu klientów oraz zwiększa rentowność.
Do najważniejszych korzyści z posiadania www należą:

Oszczędność pieniędzy.

Jeszcze kilka lat temu, podstawowymi elementami marketingu były ulotki i wizytówki. Obecnie takie metody reklamowania firmy przestają działać. Dlaczego? Ponieważ klienci są bombardowani masą reklam w formie papierowej. Ponadto, nakłady finansowe na reklamy drukowane są nieopłacalne w stosunku do zysków. Wraz z rozwojem technologii, klienci stali się wymagający i zamiast szukać kontaktu do firmy w książce telefonicznej lub na ulotkach, sprawdzają dane w internecie. Dlatego posiadanie stron www to podstawa w skutecznym marketingu.

Reklama firmy w internecie.

Strona internetowa Ostrów Mazowiecka pełni funkcję reklamy, za którą nie musisz płacić. Profesjonalnie wykonana i zoptymalizowana, może generować klientów za pomocą wyszukiwarki Google. Zanim klienci zdecydują się na skorzystanie z oferty, najpierw wyszukują informacji w internecie. Nie lubią, gdy im się coś sprzedaje, ale lubią kupować. Wiele osób unika rozmów przez telefon i wybiera kontakt przez formularz. Dzięki temu możesz szybko odpowiadać na pytania i zwiększyć sprzedaż.

Dyspozycyjność 24 h/dobę.

Profesjonalna strona internetowa, zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Klienci stają się coraz bardziej niecierpliwi i chcą jak najszybciej otrzymywać odpowiedzi. Jeśli tak się nie stanie, to korzystają z usług konkurencji. Profesjonalnie zaprojektowana sekcja FAQ (pytania i odpowiedzi) są dostępne o każdej porze, 24 h/dobę. To sprawia, że nie musisz tracić czasu na udzielanie informacji przez telefon lub podczas wizyt niecierpliwych klientów.

Komfort klienta.

Nawet stali klienci czasami potrzebują danych o Twojej firmie. Wizytówki drukowane, niestety nie mogą zostać edytowane. Natomiast firmowa strona internetowa może zostać wielokrotnie aktualizowana, przez co odwiedzający mają dostęp tylko do informacji. Jeśli prowadzisz działalność lokalną w Ostrowi Mazowieckiej, to posiadanie www jest niezbędne, aby Twoja firma nie zniknęła wśród konkurencji.

Tworzenie stron internetowych WordPress
Sklepy WooCommerc
Projektowanie stron Bootsrap
tworzenie stron internetowych wordpress
1
lat doświadczenia

Nieprzerwanie od 2009 roku projektuję profesjonalne strony internetowe. Stworzyłem wiele stron dla firm jak i osób fizycznych. Przez te wszystkie lata nabyłem umiejętności pozwalające spełnić oczekiwania klientów, dbając o każdy detal z zachowaniem wymogów klienta oraz wdrożeniu nowych trendów.

Strony internetowe Ostrów Mazowiecka - Budowanie marki.

Strony internetowe są niemalże obowiązkowe do budowania biznesu. Klienci szukają informacji w sieci na temat produktów lub usług w Ostrowi Mazowieckiej, sprawdzają opinie i pozycję firmy na rynku. Jeśli nie posiadasz www, to Twoja firma może być postrzegana jako mało wiarygodna. Natomiast jeżeli ją posiadasz, możesz pozyskać zaufanie i zbudować silny wizerunek marki. W dobie wysokiej konkurencji to jeden z kluczowych elementów marketingu.

Profesjonalne projektowanie graficzne i tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych Ostrów Mazowiecka – zadzwoń do mnie i przedstaw swoje oczekiwania odnośnie strony a stworzę ją dla Ciebie.

Projektowanie graficzne

Zaprojektuję dla Ciebie projekty graficzne, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Strona www i administracja

Strony internetowe dla firm z Ostrowi Mazowieckiej – profesjonalnie i nowocześnie zaprojektowane, aby móc pokazać się w stolicy z najlepszej strony.

Sklepy WooCommerce

Nowoczesne i użyteczne sklepy internetowe dla firm, stworzone na WooCommerce, zainstalowane w systemie WordPress.

Proces realizacji projektu strony internetowej w Ostrowi Mazowieckiej.

Ustalenie wymagań i podpisanie umowy

Podczas pierwszego kontaktu ustalamy wymagania i oczekiwania. Podpisujemy prostą umowę oraz opłatę zaliczki w kwocie 30% wartości strony.

Projektowanie

Tworzę indywidualny projekt strony z uwzględnieniem ustalonych wytycznych i przekazanych materiałów.

Test i poprawki

Umieszczam stronę na tymczasowym serwerze, na którym wprowadzam ewentualne poprawki.

Finalizacja

Publikuję Twoją stronę w internecie i przeprowadzam krótkie szkolenie z obsługi strony WordPress.

Realizacje – Zobacz moje wybrane projekty

Tworzenie stron internetowych — Ostrów Mazowiecka.

Czy zdajesz sobie w pełni sprawę, że…

Posiadając stronę internetową w Ostrowi Mazowieckiej, zwiększasz widoczność swojej firmy w internecie, budujesz zaufanie oraz zyskujesz darmową reklamę w Google? Na przykład, mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i okolic, wpisują w wyszukiwarkę ponad 500 razy frazę: ,,restauracja Ostrów Mazowiecka”. Strona internetowa sprawia, że to klient wyszukuje Twojej firmę, a nie odwrotnie. Ważne jest pozycjonowanie strony internetowej na najczęściej wyszukiwane frazy, dlatego tak ważne jest przygotowanie samej strony pod SEO.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zadzwoń lub napisz do mnie i uzyskaj więcej informacji.

Wykonam dla Ciebie profesjonalną stronę internetową.

diverto design rafał wysocki

Ostrów Mazowiecka strony internetowe - Opinie klientów

5/5 z 35 opinii Google
5/5

Sprawdź więcej opinii moich klientów – opinie w Google.

Strony internetowe Ostrów Mazowiecka - FAQ.

Tutaj znajdziesz najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat tworzenia stron internetowych dla firm z Ostrowi Mazowieckiej.

Koszt wykonania strony w standardowych pakietach waha się między 1300 a 3500 zł. Optymalnym wyborem dla firmy będzie pakiet Plus za 2700 zł z możliwością wykorzystania do indywidualnie zaprojektowanych 10 podstron.

Strony internetowe Ostrów Mazowiecka tworzę od 5 do 28 dni w zależności od wybranego pakietu. Oczywiście w każdej sytuacji po zebraniu materiałów określam konkretny termin zrealizowania strony.

Logo, treść na konkretne podstrony, informacje o firmie i usługach. Jeśli zajdzie potrzeba wykupię zdjęcia czy napiszę tekst. Potrzebujesz również domeny oraz serwera.

Tak. Po oddaniu strony do użytkowania otrzymasz krótkie szkolenie z obsługu systemu WordPress.

Oczywiście. Tworzone przeze mnie www, cechują się najwyższą responsywnością oraz są zoptymalizowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nie. Niemniej jednak zaleca się system CMS, systematycznie był aktualizowany, co daje stuprocentową pewność bezpieczeństwa.

Miesięczny abonament wynosi 80 zł brutto. W ramach abonamentu otrzymasz:

  • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 1 raz w miesiącu
  • Kopie zapasowe – 1 raz w miesiącu
  • Bezpieczeństwo WordPress
  • Prace programistyczne, graficzne, wprowadzanie treści – 1 godzina miesięcznie

Dowiedz się więcej na temat opieki nad stroną.

Tak. Przy projektowaniu strony kładę nacisk na poprawną strukturę strony, nagłówków jak i samej treści. Zawsze podpowiadam jeśli treść na stronie jest zbyt uboga.

5/5 - (74)