Projekt ulotki reklamowej

diverto design rafał wysocki

Indywidualny projekt ulotki reklamowej

Moje studio graficzne opracuje dla Ciebie indywidualny projekt ulotki reklamowej, stworzony na Twoje potrzeby i realizujące Twój cel. Nie ma dwóch takich samych firm, dlatego też każdy nasz projekt ulotki reklamowej jest niepowtarzalny.

Ile kosztuje projekt ulotki reklamowej?

Cena za projekt ulotki reklamowej zaczyna się od 90 zł brutto w zależności od dostarczonych materiałów.

Ile czasu trwa projekt ulotki reklamowej?

Czas realizacji projektu do 3 dni roboczych.

projekt ulotki reklamowej

Druk ulotki reklamowej

Stworzę projekt graficzny ulotki, wydrukuję i dostarczę we wskazane przez Ciebie miejsce. Najpierw jednak wspólnie opracujemy podstawowe założenia – co reklamujemy? Do kogo kierujemy przekaz? Ułożę treści, dobiorę grafikę i format ulotki. Stworzyłem już setki projektów z wydrukiem, ale każde zlecenie traktuję indywidualnie.

Ile kosztuje druk ulotki reklamowej?

Proponuję ulotki reklamowe w każdym formacie. Cena druku uzależniona jest od rodzaju papieru, formatu i wielkości zamówienia.

Ile czasu trwa druk ulotek?

Na wydruk ulotek reklamowych musimy poczekać od 2 do 3 dni roboczych.

Najczęściej drukowane formaty ulotek to:

  • ulotka DL – 99x210mm
  • ulotka A5 – 148x210mm
  • ulotka A6 – 105x148mm

Ulotki mogę być dwustronne, składane na pół lub składane na 3.
Najbardziej ekonomiczny papier stosowany do druku ulotek to 135g kreda błysk/mat.
Minimalny nakład 100 sztuk.

Sprawdź inne druki reklamowe

To proste. Projektujemy i drukujemy ulotki reklamowe.

Projekt ulotki reklamowej - Pytania i odpowiedzi.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat projektowania i druku ulotek reklamowych.

Należy się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, w którym należy napisać dane firmy oraz załączyć materiały tj. logo i zdjęcia.

Reklama w tradycyjnej papierowej formie, na której zawarta jest grafika oraz tekst. Głównym zadaniem ulotki jest w najkrótszym czasie przekazać jak najwięcej informacji, aby zainteresować nimi potencjalnego klienta. Dlatego tak ważny jest dobrze wykonany projekt ulotki reklamowej.

Z reguły ulotki projektuję w programie Adobe Illustrator, CorelDraw lub jeśli jest złożona z kilku stron to z InDesign. Po zebraniu materiału przystępuję do prac nad projektem ulotki. Umieszczam na niej ustalone informacje, grafikę, dane kontaktowe firmy, logo, informacje o usługach. W przeciągu 2-3 dni otrzymasz projekt ulotki do wglądu.

Projekt ulotki reklamowej zostanie przygotowany w formatach: ai, eps, pdf, png, jpg. Zostanie przekazany również plik źródłowy w programie Illustrator bądź CorelDraw.

5/5 - (6)