Projekt plakatu

diverto design rafał wysocki

Indywidualny projekt plakatu

Zaprojektuję dla Ciebie indywidualny graficzny projekt plakatu stworzony na Twoje potrzeby i realizujące Twój cel. Nie ma dwóch takich samych firm, dlatego też każdy nasz projekt jest niepowtarzalny. Projekt realizujemy do 2 dni roboczych od momentu dostarczenia potrzebnych materiałów do wykonania projektu plakatu.

Ile kosztuje projekt plakatu?

Cena projektu plakatu kosztuje 120 zł brutto, który jest wykonywany z przesłanych materiałów. Jeśli zajdzie konieczność np. zakupienia zdjęcia stockowego, cena będzie wyższa.

Ile czasu trwa zaprojektowanie plakatu?

Czas realizacji projektu do 3 dni roboczych.

projekt plakatu

Druk plakatu

Dobrze wykonany projekt plakatu odzwierciedli zamysł i przesłanie firmy, a zarazem będzie spójny z identyfikacją wizualną firmy. Stanowią efektywne narzędzie reklamowe firmy, ale mogą służyć również jako wystrój wnętrz w domach prywatnych. Plakaty na ścianę możemy wydrukować w wielu formatach i wzorach.

Ile kosztuje druk plakatów?

Proponuję plakaty w formatach A3, B3, A2, B2, A1, B1. Cena druku uzależniona jest od rodzaju papieru, formatu i wielkości zamówienia.

Ile czasu trwa druk ulotek?

Na wydruk plakatów musimy poczekać od 2 do 4 dni roboczych.

Sprawdź inne druki reklamowe

To proste. Projektujemy i drukujemy plakaty.

Projekt plakatu - Pytania i odpowiedzi.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat projektowania i druku plakatów.

Należy się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, w którym należy napisać dane firmy oraz załączyć materiały tj. logo i zdjęcia.

Plakat pełni różne funkcje w zależności od zastosowania. Może zostać wykorzystany jako plakat informacyjny, polityczny, propagandowy i najczęściej reklamowy. Celem jest przekazanie treści nt nadchodzącego wydarzenia czy oferty w celu dotarcia do jak jakwiększej ilości odbiorców.

Głównie w programach Adobe Illustrator i CorelDraw. Po zebraniu materiału przystępuję do prac nad projektem plakatu. Umieszczam na nim ustalone informacje, grafikę, dane kontaktowe firmy, logo, informacje o wydarzeniu.

Projekt plakatu zostanie przygotowany w formatach: ai, eps, pdf, png, jpg. Zostanie przekazany również plik źródłowy w programie Illustrator bądź CorelDraw.

2-4 dni robocze w zależności od ilości i techniki druku.

W przeciągu 2-3 dni otrzymasz projekt plakatu do wglądu.

5/5 - (10)