Strony internetowe Augustów

Strony internetowe Augustów — tworzenie nowoczesnych stron WWW, dzięki którym pokażesz się z dobrej strony!
Indywidualny projekt i optymalizacja strony internetowej według wytycznych klienta.

diverto design rafał wysocki

Strony internetowe Augustów,
tworzenie stron i sklepów internetowych w Augustowie.

Strony internetowe Augustów – tanie i profesjonalne strony www dla augustowskich firm.
Sprawdź gotowe pakiety lub zadzwoń, aby omówić szczegóły.

System CMS do zarządzania treścią.

Intuicyjny i łatwy w obsłudze popularny system WordPress. Dzięki systemowi CMS będziesz mógł łatwo obsługiwać swoją stronę. W prosty sposób za pomocą kilku kliknięć dodasz: zdjęcia, teksty lub opisy produktów.

Pracuję do skutku.

Twoje zadowolenie jest dla mnie priorytetem. Dlatego pracę nad stroną uznam za zakończoną, gdy będziesz w pełni usatysfakcjonowany. W cenie usługi otrzymasz nielimitowaną ilość poprawek.

Roczna gwarancja.

Augustowskie firmy otrzymują specjalną 12-miesięczną gwarancję na wykonaną stronę internetową. 

Tworzenie stron internetowych WordPress
Sklepy WooCommerc
Projektowanie stron Bootsrap
tworzenie stron internetowych wordpress
1
lat doświadczenia

Nieprzerwanie od 2009 roku projektuję profesjonalne strony internetowe. Stworzyłem wiele stron dla augustowskich firm jak i osób fizycznych. Przez te wszystkie lata nabyłem umiejętności pozwalające spełnić oczekiwania klientów, dbając o każdy detal z zachowaniem wymogów klienta oraz wdrożeniu nowych trendów.

Strony internetowe Augustów - Wysoki standard.

Ceny stron internetowych Augustów przedstawione są w wygodnych pakietach. Wszystko zależy od wymagań i wielkości projektu. Stworzę w bardzo atrakcyjnej cenie autorski i nowoczesny szablon na systemie WordPress, dzięki któremu wyróżnisz się na tle konkurencji. Jeśli oczekujesz ładnej i przyjaznej dla użytkownika strony to skorzystaj z moich nieszablonowych pomysłów przy tworzeniu stron internetowych. Wszystkie projekty wykonywane są na najwyższym poziome.

Profesjonalne projektowanie graficzne i tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych Augustów – zadzwoń do mnie i przedstaw swoje oczekiwania odnośnie strony a stworzę ją dla Ciebie.

Projektowanie graficzne

Zaprojektuję dla Ciebie projekty graficzne, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Strona www i administracja

Strony internetowe dla firm z Augustowa – profesjonalnie i nowocześnie zaprojektowane, aby móc pokazać się w stolicy z najlepszej strony.

Sklepy WooCommerce

Nowoczesne i użyteczne sklepy internetowe dla augustowskich firm, stworzone na WooCommerce, zainstalowane w systemie WordPress.

Etapy realizacji strony internetowej w Augustowie.

Ustalenie wymagań i podpisanie umowy

Podczas pierwszego kontaktu ustalamy wymagania i oczekiwania. Podpisujemy prostą umowę oraz opłatę zaliczki w kwocie 30% wartości strony.

Projektowanie

Tworzę indywidualny projekt strony z uwzględnieniem ustalonych wytycznych i przekazanych materiałów.

Test i poprawki

Umieszczam stronę na tymczasowym serwerze, na którym wprowadzam ewentualne poprawki.

Finalizacja

Publikuję Twoją stronę w internecie i przeprowadzam krótkie szkolenie z obsługi strony WordPress.

Realizacje – Zobacz moje wybrane projekty

Tworzenie stron internetowych Augustów.

Strony internetowe Augustów to oferta przygotowana dla mławskich firm, które stawiają na profesjonalny wizerunek w sieci.

Strony internetowe Augustów są projektowane w najnowszych technologiach wyróżniające się najwyższym standardem, funkcjonalnością i ponadczasowym designem. Moje ponad 13-letnie doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych gwarantuje pełen profesjonalizm i dojrzałość zawodową. Masz pewność, że po wykonaniu strony możesz liczyć na pełne wsparcie i pomoc w ewentualnych problemach. Korzystam z najbardziej popularnego systemu CMS WordPress, co zapewnia bardzo duże możliwości i późniejsze rozbudowanie strony, a zarazem prostą obsługą.

Pokaż się w Augustowie z dobrej strony.

diverto design rafał wysocki

Augustów strony internetowe - Opinie klientów

5/5 z 35 opinii Google
5/5

Sprawdź więcej opinii moich klientów – opinie w Google.

Strony internetowe Augustów - FAQ.

Tutaj znajdziesz najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat tworzenia stron internetowych dla firm z Augustowa.

Koszt wykonania strony w standardowych pakietach waha się między 1300 a 3500 zł. Optymalnym wyborem dla firmy będzie pakiet Plus za 2700 zł z możliwością wykorzystania do indywidualnie zaprojektowanych 10 podstron.

Strony internetowe Augustów tworzę od 5 do 28 dni w zależności od wybranego pakietu. Oczywiście w każdej sytuacji po zebraniu materiałów określam konkretny termin zrealizowania strony.

Logo, treść na konkretne podstrony, informacje o firmie i usługach. Jeśli zajdzie potrzeba wykupię zdjęcia czy napiszę tekst. Potrzebujesz również domeny oraz serwera.

Tak. Po oddaniu strony do użytkowania otrzymasz krótkie szkolenie z obsługu systemu WordPress.

Oczywiście. Tworzone przeze mnie www, cechują się najwyższą responsywnością oraz są zoptymalizowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nie. Niemniej jednak zaleca się system CMS, systematycznie był aktualizowany, co daje stuprocentową pewność bezpieczeństwa.

Miesięczny abonament wynosi 80 zł brutto. W ramach abonamentu otrzymasz:

  • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 1 raz w miesiącu
  • Kopie zapasowe – 1 raz w miesiącu
  • Bezpieczeństwo WordPress
  • Prace programistyczne, graficzne, wprowadzanie treści – 1 godzina miesięcznie

Dowiedz się więcej na temat opieki nad stroną.

Tak. Przy projektowaniu strony kładę nacisk na poprawną strukturę strony, nagłówków jak i samej treści. Zawsze podpowiadam jeśli treść na stronie jest zbyt uboga.

5/5 - (68)