Teczki z własnym nadrukiem

diverto design rafał wysocki

Indywidualny projekt teczki firmowej.

Umowy, oferty i inne dokumenty warto trzymać i przekazywać w estetycznych teczkach z własnym nadrukiem. Jest to materiał skutecznie budujący wizerunek profesjonalnej firmy. Teczka firmowa z własnym nadrukiem jest podstawowym akcesoriem biurowym w Twojej firmie, niezbędny zarówno dla handlowców jak i dla pracowników biurowych.

Przygotuję dla Twojej firmy indywidualny projekt teczki, zaprojektowany zgodnie z Twoimi wytycznymi i wymaganiami. Na projekcie teczki możesz umieścić logo firmy, dane kontaktowe ubrane w niepowtarzalną szatę graficzną spójną z firmową identyfikacją wizualną.

Ile czasu trwa projektowanie teczki z własnym nadrukiem?

Czas realizacji projektu od 2 do 4 dni roboczych.

teczki ofertowe z wlasnym nadrukiem

Druk teczek firmowych

Po akceptacji projektu teczki przygotowuję pliki do druku. Wydruk teczek firmowych odbywa się w zaprzyjaźnionej drukarni w przestrzeni barw CMYK. Z reguły wydruk teczki jest zadrukowany z zewnątrz, a wnętrze pozostaje białe. Papier z większości przypadków to karton 250gsm, który jest odpowiednio twardy. Na życzenie wydruk teczek firmowych można uszlachetnić folią błyszczącą, matową lub matową z lakierem UV co nada teczce ekskluzywnego wyglądu. Aczkolwiek na życzenie klienta, możemy także zadrukować środek teczki.

Ile czasu trwa druk teczek firmowych?

Od 4 do 6 dni roboczych.

Sprawdź inne druki reklamowe

To proste. Projektuję i drukuję teczki z Twoim nadrukiem.

Teczki ofertowe z własnym nadrukiem - Pytania i odpowiedzi.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat projektowania i druku teczek ofertowych.

Należy się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, w którym należy napisać dane firmy oraz załączyć materiały tj. logo i zdjęcia.

Teczka ofertowa z własnym nadrukiem to skuteczny sposób budownia profesjonalnego wizerunku firmy. Funkcjonalne i świetnie nadające się na różne imprezy typu konferencja czy spotkanie biznesowe. Przechowasz w nich najważniejsze materiały reklamowe jak i firmowe dokumenty, które wymagają najlepszej prezentacji.

Teczki projektuję w programie Illustrator lub CorelDraw. Po zebraniu materiału przystępuję do prac nad projektem teczki reklamowej. Umieszczam na niej ustalone informacje, grafikę, dane kontaktowe firmy, logo, informacje o produktach i usługach. W przeciągu 3-4 dni otrzymasz projekt teczki do wglądu.

Projekt teczki zostanie przygotowany w formacie pdf. Zostanie przekazany również plik źródłowy w programie Illustrator lub CorelDraw.

5/5 - (6)