Notes z nadrukiem firmowym

diverto design rafał wysocki

Indywidualny projekt notesu firmowego

Każdy z Nas chyba ma pod ręką notatnik, kartki na notatki itp. W ciągu dnia pracy bardzo często zdarza się, że musimy coś zapisać. Pomyśl, jaką siłę będzie mieć notes Twojej firmy wręczony Klientom czy kontrahentom? To Twój notes, dane Twojej firmy będą mieć zawsze „pod ręką”.

Ile kosztuje projekt notesu z nadrukiem firmowym?

Przy komplecie materiałów dostarczonych przez klienta cena wykonania projektu notesu to 80 zł brutto. Cena może się zwiększyć jeśli zajdzie potrzeba zakupu zdjęcia stockowego lub wykonania logo firmy.

Ile czasu trwa zaprojektowanie notesu firmowego?

Czas realizacji projektu do 3 dni roboczych.

notesy z firmowym nadrukiem

Druk notesu

Notesy dostępne w różnych formatach, ale najczęściej są to formaty A4, A5, A6, B5, B6, DL. Oczywiście jestem w stanie wykonać notesy w dowolnym formacie. Druk kartek wykonuje się zazwyczaj na papierze offsetowym od 80 g do 120 g w kolorystyce CMYK, Pantone lub HKS.

Ile czasu trwa druk notesów z nadrukiem firmowym?

Na wydruk notesów musimy poczekać od 3 do 6 dni roboczych.

Sprawdź inne druki reklamowe

To proste. Projektujemy i drukujemy notesy.

Projekt notesu z nadrukiem firmowym - FAQ.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat projektowania i druku notesów firmowych z nadrukiem

Należy się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, w którym należy napisać dane firmy oraz załączyć materiały tj. logo i zdjęcia.

Głównie w programach Adobe Illustrator i CorelDraw. Po zebraniu materiału przystępuję do prac nad projektem notesu. Umieszczam na nim ustalone informacje, grafikę, dane kontaktowe firmy, logo.

Projekt notesu zostanie przygotowany w formatach: ai, eps, pdf, png, jpg. Zostanie przekazany również plik źródłowy w programie Illustrator bądź CorelDraw.

3-6 dni robocze w zależności od ilości i techniki druku.

W przeciągu 1-2 dni otrzymasz projekt notesu do wglądu.

5/5 - (20)