Strony internetowe Ciechanów

Strony internetowe Ciechanów — tworzenie nowoczesnych stron WWW, dzięki którym pokażesz się z dobrej strony!
Indywidualny projekt i optymalizacja strony internetowej według wytycznych klienta.

diverto design rafał wysocki

Strony internetowe Ciechanów,
tworzenie stron internetowych Ciechanów.

Strony internetowe Ciechanów – oferuję atrakcyjnie cenowo i kompleksowe tworzenie stron www dla ciechanowskich firm.
Skorzystaj z gotowych pakietów lub zadzwoń, aby omówić szczegóły.

System do zarządzania treścią.

Dzięki systemowi CMS, będziesz mógł łatwo obsługiwać swoją stronę. W prosty sposób za pomocą kilku kliknięć dodasz: zdjęcia, teksty lub opisy produktów. W cenie otrzymasz krótkie szkolenie.

Strona na mobile.

Strona musi poprawnie wyświetlać się na wszystkich urządzeniach: komputerach, tabletach oraz smartfonach. To wpływa na wizerunek firmy oraz pozycję strony w wyszukiwarce.

Roczna gwarancja.

Zdaję sobie sprawię z tego jak ważne jest poprawne działanie strony internetowej. Dlatego tworzone przeze mnie strony www w Ciechanowie objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Tworzenie stron internetowych WordPress
Sklepy WooCommerc
Projektowanie stron Bootsrap
tworzenie stron internetowych wordpress
1
lat doświadczenia

Działam na rynku z zarejestrowaną działalnością nieprzerwanie od 2009 roku. Stworzyłem wiele stron dla firm jak i osób fizycznych. Przez te wszystkie lata nabyłem umiejętności pozwalające spełnić oczekiwania klientów, dbając o każdy detal z zachowaniem wymogów klienta oraz wdrożeniu nowych trendów.

Strony internetowe Ciechanów - skuteczna reklama Twojej firmy.

Strony WWW Ciechanów oparte na CMS WordPress to mój konik. W regionie jestem znany jako specjalista w tworzeniu stron internetowych. Oczywiście jestem świadomy, że konkurencja nie śpi i jest wiele firm, które oferują strony internetowe Ciechanów. Dlatego, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów staram się trzymać jak najwyższy standard wykonywanych przeze mnie usług. Jeśli Twoja firma jest z województwa mazowieckiego, nie musi swojej działalności ograniczać tylko do niego. Wykonana strona będzie widoczna nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie. Oferuję również kompleksową obsługę z reklamy drukowanej, gdzie tworzę projekty i je później drukuję, przez co otrzymujesz gotowy produkt.

Profesjonalne projektowanie graficzne i tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych Ciechanów – zadzwoń do mnie i przedstaw swoje oczekiwania odnośnie strony www a stworzę ją dla Ciebie.

Projektowanie graficzne

Zaprojektuję dla Ciebie projekty graficzne, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Strona www i opieka

Strony internetowe dla firm z Ciechanowa – profesjonalnie i nowocześnie zaprojektowane, aby móc pokazać się z najlepszej strony.

Sklepy WordPress

Nowoczesne i użyteczne sklepy internetowe dla ciechanowskich firm, stworzone na WooCommerce, zainstalowane w systemie WordPress.

Etapy realizacji strony internetowej Ciechanów.

Ustalenie wymagań i podpisanie umowy

Podczas pierwszego kontaktu ustalamy wymagania i oczekiwania. Podpisujemy prostą umowę oraz opłatę zaliczki w kwocie 30% wartości strony.

Projektowanie

Tworzę indywidualny projekt strony z uwzględnieniem ustalonych wytycznych i przekazanych materiałów.

Test i poprawki

Umieszczam stronę na tymczasowym serwerze, na którym wprowadzam ewentualne poprawki.

Finalizacja

Publikuję Twoją stronę w internecie i przeprowadzam krótkie szkolenie z obsługi strony WordPress.

Realizacje – Zobacz moje wybrane projekty

Tworzenie stron internetowych — Ciechanów i okolice.

Strony internetowe Ciechanów to oferta przygotowana dla ciechanowskich firm, które stawiają na profesjonalny wizerunek w sieci.

Oferta tworzenia stron Ciechanów skierowana jest do ciechanowskich firm. W końcu to Ciechanów był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego dlatego też i strony internetowe w Ciechanowie zasługują na najwyższy standard wykonania. Wychodząc naprzeciw takim wymaganiom, oferuję profesjonalne projektowanie stron i sklepów internetowych.

Skorzystaj z moich usług jeśli interesują cię usługi tj. tworzenie stron Ciechanów, sklepy internetowe Ciechanów, aby zaistnieć nie tylko na ciechanowskim rynku, ale i w całej Polsce.

Prowadzisz firmę w Ciechanowie i chcesz pokazać się z dobrej strony?

Chętnie Ci w tym pomogę.

diverto design rafał wysocki

Ciechanów strony internetowe - Opinie klientów

5/5 z 35 opinii Google
5/5

Sprawdź więcej opinii moich klientów – opinie w Google.

Strony internetowe Ciechanów - FAQ.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat tworzenia stron internetowych dla ciechanowskich przedsiębiorstw.

Strony internetowe Ciechanów zostały przygotowane w kilku wariantach. Cena za wykonanie najprostszej wizytókowej strony to koszt 1300 zł. Natomiast najlepszym wyborem dla nowych firm jest opcja za 2700 zł na której będą widoczne różne podstrony z informacjami Twojej firmy.

Strony internetowe Ciechanów tworzę od 5 do 28 dni w zależności od wybranej opcji. 

Logo, treść na konkretne podstrony, informacje o firmie i usługach. Jeśli zajdzie potrzeba wykupię zdjęcia czy napiszę tekst. Potrzebujesz również domeny oraz serwera.

Tak. Po oddaniu strony do użytkowania otrzymasz krótkie szkolenie z obsługu systemu WordPress.

Oczywiście. W dzisiejszych czasach to niedopuszczalne, aby strona internetowa nie działała na telefonach, gdzie ponad 60% użytkowników właśnie korzysta z tego typu urządzeń do przeglądania internetu. Strona będzie prawidłowo się wyświetlać jak funkcjonować na wszystkich urządzeniach.

Nie. Niemniej jednak zaleca się system CMS systematycznie był aktualizowany. Tylko administracja zapewni stronie 100% bezpieczeństwo.

Miesięczny abonament wynosi 80 zł brutto. W ramach abonamentu otrzymasz:

  • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 1 raz w miesiącu
  • Kopie zapasowe – 1 raz w miesiącu
  • Bezpieczeństwo WordPress
  • Prace programistyczne, graficzne, wprowadzanie treści – 1 godzina miesięcznie

Dowiedz się więcej na temat opieki nad stroną.

Tak. Przy projektowaniu strony kładę nacisk na poprawną strukturę strony, nagłówków jak i samej treści. Zawsze podpowiadam jeśli treść na stronie jest zbyt uboga.

5/5 - (69)