Projekt wizytówki

diverto design rafał wysocki

Indywidualny projekt wizytówki

Dobry projekt wizytówki to taki, który zrobi dobre wrażenie przy pierwszym kontakcie z klientem. To wtedy potencjalny klient ocenia profesjonalizm Twojej firmy. Musi być profesjonalnie zaprojektowana i nienagannie wydrukowana. Projekt wizytówki zazwyczaj drukuje się na grubym papierze kredowym o gramaturze 350gsm. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były również wykonane na papierze ozdobnym lub na plastiku w formacie karty kredytowej.

Graficzny projekt wizytówki

Projekt wizytówki wykonuję od podstaw. Przesłane materiały firmowe umieszczamy tak, aby wyglądał profesjonalnie, a zarazem zawierał najbardziej potrzebne informacje tj. dane kontaktowe, adres firmy, kod QR czy stronę internetową. Aby realizacja projektu wizytówki odbyła się na jak najwyższym poziomie, przeprowadzam z firmą krótką rozmowę o wizji i ewentualnie własnych wymaganiach dotyczące projektu wizytówki. Przedstawiam po dwóch dniach propozycję, na której pracuję do otrzymania zadowalającego efektu końcowego.

Ile kosztuje projekt wizytówki?

Cena projektu wizytówki wynosi 80 zł brutto.

Ile czasu trwa projekt wizytówki?

Czas wykonania projektu do 3 dni roboczych.

Druk wizytówek

Oferuję druk wizytówek w dwóch standardowych formatach, 90 x 50 mm i 85 x 55 mm. Możesz dokonać również wyboru jednego ze spośród 16 papierów, w tym ozdobnych. Najbardziej znanym jest papier kredowy 350 g. Ten możesz dodatkowo pokryć folią matować, połysk lub soft touch.

Ile kosztuje druk wizytówki?

Ilość 100 szt., format 90×50 mm, papier kreda 350 g, folia błyszcząca dwustronnie to koszt 75 zł brutto. Jeśli chcesz poznać konkretną ilość z wybranym uszlachetnieniem wyślij zapytanie.

Ile czasu trwa druk wizytówki?

Na wydruk wizytówki musimy poczekać od 2 do 6 dni roboczych.

Sprawdź inne druki reklamowe

To proste. Projektujemy i drukujemy wizytówki.

Projekt wizytówki - Pytania i odpowiedzi.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat projektowania wizytówek

Należy się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, w którym należy napisać dane firmy oraz załączyć materiały tj. logo i zdjęcia.

Wizytówka to forma reklamy tradycyjnej. To właśnie od niej najczęściej zaczyna się współpraca między firmami. Na wizytówce powinny znaleźć się podstawowe dane o firmie i usługach. Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego projekt wizytówki musi być nienagannie wykonany.

Wizytówki projektuję w programie Adobe Illustrator lub CorelDraw. Po zebraniu materiału przystępuję do prac nad projektem wizytówki. Umieszczam na niej najważniejsze dane kontaktowe firmy, logo, informacje o usługach. W przeciągu 2-3 dni otrzymasz projekt wizytówki do obejrzenia.

Projekt wizytówki zostanie przygotowany w formatach: ai, eps, pdf, png, jpg. Oczywiście zostanie przekazany również plik źródłowy w programie Illustrator bądź CorelDraw.

5/5 - (12)