Strony internetowe WordPress

Strony WordPress – profesjonalne strony internetowe dopasowane dla każdego klienta.

diverto design rafał wysocki

Strony internetowe WordPress,
sklepy WooCommerce i strony WordPress.

Strony internetowe WordPress – projektuję strony internetowe WordPress z nowoczesnym, wygodnym i intuicyjnym interfejsem.
Witryna przystosowana jest do wszystkich urządzeń oraz przyjazna wyszukiwarce Google.

CMS WordPress.

System WordPress z panelem do zarządzania treścią umożliwia edycję zamieszczonej treści i multimediów w bardzo łatwy sposób. Nawet osoby, które nie miały nigdy styczności w prowadzeniu stron, poradzą sobie bez problemu.

Wersja mobilna

Strona zostanie zaprojektowana w technice RWD, aby jej zawartość dostosowywała się do każdej rozdzielczości ekranu, w której przegląda stronę klient. 

Przyjazny interfejs

Nowoczesna strona internetowa to taka, w której czynnik odrzuceń klienta jest jak najmniejszy. Otrzymasz witrynę z łatwą i funkcjonalną nawigacją, przez co skłoni potencjalnego klienta do działań.

Tworzenie stron internetowych WordPress
Sklepy WooCommerc
Projektowanie stron Bootsrap
tworzenie stron internetowych wordpress
1
lat doświadczenia

Nieprzerwanie od 2009 roku tworzę strony internetowe WordPress. Przez te lata nabyłem umiejętności pozwalające spełnić oczekiwania klientów, dbając o każdy szczegół z zachowaniem nowych trendów w projektowaniu stron www.

Profesjonalne strony internetowe WordPress dopasowane indywidualnie.

Strony internetowe WordPress — jak już wyżej napisałem, projektuję strony od 2009 roku. Moim klientom oferuję nie tylko zaprojektowanie nowoczesnej stron internetowej, sklepu internetowego WooCommerce na systemie CMS WordPress, ale i późniejszą administrację.

Tworzone przeze mnie strony WordPress są indywidualnie przygotowane dla klienta. Korzystam tylko i wyłącznie z legalnego oprogramowania, a sam szablon jest tworzony od nowa przy pomocy wtyczek takich jak Elementor czy Page Builder.

Zależy mi na tym aby współpraca przebiegała sprawnie oraz każdy detal został dokładnie przemyślany i omówiony z klientem. W cenie projektu strony WordPress są nielimitowane poprawki, dbam o to, aby każdy klient był zadowolony z końcowego efektu.

Strony WordPress - projektowanie i opieka nad stroną

Stworzę dla Twojej firmy sklep internetowy, stronę WordPress, które będą przyjazne dla wyszukiwarek. Otrzymasz 12-miesięczną gwarancję na stronę oraz możliwość późniejszej administracji strony za dodatkową opłatą.

Projektowanie i druki reklamowe

Zaprojektuję dla Ciebie projekty graficzne, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Tworzenie i administracja stron www

Administrację przeze mnie stronę WordPress możesz przekazać pod moje skrzydła, aby mieć 100% pewności bezpieczeństwa.

Sklepy internetowe

Wykonam nowoczesne i funkcjonalne sklepy internetowe w systemie WordPress na wtyczce WooCommerce.

Jak przebiega realizacja strony WordPress?

Ustalenie wymagań i podpisanie umowy

Podczas pierwszego kontaktu ustalamy wymagania i oczekiwania. Podpisujemy prostą umowę oraz opłatę zaliczki w kwocie 30% wartości strony.

Projektowanie

Tworzę indywidualny projekt strony z uwzględnieniem ustalonych wytycznych i przekazanych materiałów.

Test i poprawki

Umieszczam stronę na tymczasowym serwerze, na którym wprowadzam ewentualne poprawki.

Finalizacja

Publikuję Twoją stronę w internecie i przeprowadzam krótkie szkolenie z obsługi strony WordPress.

Strony internetowe WordPress — solidna podstawa.

Tworzę strony internetowe na platformie WordPress od kilku dobrych lat. Jest to sprawdzony system i daje ogromne możliwości. I to dlatego właśnie za jego pomocą najczęściej projektuję strony.

Tworząc stronę opartą na systemie WordPress ze względu na jego popularność mamy gwarancję, że projekt ten będzie cały czas rozwijany. Mając do dyspozycji ogromne ilości darmowych pluginów, możemy dodać takie funkcjonalności, na których nam zależy. Na dzień dzisiejszy z najnowszych badań wynika, że pond 70% stron widniejących w internecie to właśnie strony postawione na systemie CMS WordPress.

Dzięki technice RWD tworzę strony WordPress dopasowane na każde urządzenie i każdą rozdzielczość ekranu. Masz pewność, że Twoja strona będzie poprawnie się wyświetlać. A zarządzanie treścią jest bajecznie proste i intuicyjne. Wbudowany edytor tekstu wygląda jak dobrze każdemu znany program Microsoft Office Word czy inne mu pokrewne. Dzięki czemu sam będzie w stanie dodawać i edytować treści na już istniejącej stronie WordPress.

Zamów stronę www

rafał wysocki strony internetowe ostroleka

Stworzę dla Ciebie profesjonalną stronę www

diverto design rafał wysocki

Czemu warto postawić na stworzenie strony WordPress? Oto główne zalety:

  • możliwość wykonania strony na gotowym szablonie jak i indywidualnym projekcie
  • cena strony WordPress jest niższa, niżeli być stworzona na autorskim CMS
  • duża popularność CMS WordPress gwarantuje aktualizację samego systemu jak i zainstalowanych
  • łatwa i samodzielna możliwość dodawania nowych treści na stronie
  • dostępność różnych wtyczek ułatwiających funkcjonowanie strony
  • możliwe integracji po api z zewnętrznymi programami, np. magazynowymi czy wysyłkowych
  • dodanie nowych podstron w późniejszym okresie
  • aktualizacja CMS i wtyczek zapewnia bezpieczeństwo przed atakami hakerskimi i wykradzeniem danych
  • obsługa wielu języków
Zalety korzystania ze strony WordPress

Opinie klientów - Strony internetowe WordPress

5/5 z 35 opinii Google
5/5

Sprawdź więcej opinii moich klientów – opinie w Google.

Strony WordPress - FAQ. - Odpowiedzi na pytania

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat tworzenia stron internetowych.

Nie. CMS WordPress jest darmowym oprogramowanie i nie musisz ponosić dodatkowych opłat z tego tytułu. Jednakże do wyświetlenia strony w internecie potrzebujesz domeny, serwera gdzie zainstaluję przygotowaną stronę WordPress

CMS WordPress jest na tyle łatwy w obsłudze, że praktycznie każdy w prosty sposób wprowadzi na stronę własne treści. Po wykonaniu strony WordPress otrzymasz krótkie szkolenie z obsługi strony oraz otrzymasz odpowiednie materiały. Jeśli pojawią się problemy jestem do dyspozycji, nawet już po oddaniu projektu.

Tak. W tym celu należy wgrać dodatkową wtyczkę, aby była zgodna z wytycznymi UE.

Tak. Jeśli strona została wykonana na legalnych szablonach i wtyczkach. Administrowana przeze mnie strony będą aktualizowane, przez co będzie w 100% bezpieczna. W ramach opieki nad stroną instaluję certyfikat SSL oraz comiesięczne kopie zapasowe.

Zaleca się, aby wszystkie wtyczki i sam WordPress były cały czas aktualizowane. Wiadomo, że jest to oprogramowanie Open Source i każdy ma do niego dostęp, niemniej jednak małe strony firmowe pozostawione bez aktualizacji opieki również będą działały, ale nie już ze 100% pewnością.

Oczywiście. Strona WordPress posiada opcję z automatycznym aktualizowaniem wtyczek i samego WordPressa. Jednak strona WordPress musi być zaprojektowana, aby takie aktualizacje nie popsuły używanego motywu. Strona przygotowana przeze mnie będzie miała zainstalowane najbardziej potrzebne wtyczki, aby była zabezpieczona przed atakami hakerskimi.

Tak. Do tego celu należy zainstalować wtyczkę taką jak WPML, która umożliwia wprowadzenie nowego języka. Wtedy każdą podstronę trzeba przetłumaczyć ręcznie.

Najważniejszą cechą, która przemawia za wykorzystaniem systemu WordPress to to, że później możesz samodzielnie edytować i dodawać treści. Strona napisana czystym kodem nie posiada wbudowanego panela do zarządzania treścią, przez co musisz posiadać doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, aby wprowadzić potrzebne materiały.

5/5 - (61)