Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych – funkcjonalne sklepy WooCommerce

diverto design rafał wysocki

Tworzenie sklepów internetowych WordPress,
sklepy WooCommerce na CMS WordPress.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych, zaprojektowane z myślą o Twoim biznesie.
Stwórz dodatkowy kanał sprzedaży i zwiększ swoje zyski.

Szyty na miarę.

Indywidualnie przygotowany szablon sklepu dopasowany do Twojej branży. Funkcjonalny oraz przyjazny dla użytkownika interfejs.

Wersja mobilna.

Sklep internetowy będzie wyświetlał się poprawnie na każdym typie urządzenia. Czy to będzie komputer stacjonarny czy telefon.

Przyjazna struktura.

Wykonany z czytelną dla google strukturą sklepu. W standardzie podstawowa optymalizacja pod SEO aby był dobrze widoczny.

Tworzenie stron internetowych WordPress
Sklepy WooCommerc
Projektowanie stron Bootsrap
tworzenie stron internetowych wordpress
1
lat doświadczenia

Nieprzerwanie od 2009 roku tworzę sklepy internetowe WordPress. Przez te lata nabyłem umiejętności pozwalające spełnić oczekiwania klientów, dbając o każdy szczegół z zachowaniem nowych trendów w projektowaniu sklepów www.

Tworzenie sklepów internetowych WordPress.

Tworzenie sklepów internetowych to nie tylko moja praca, ale też pasja. Wierzę, że to zaangażowanie wyróżnia mnie na tle konkurencji wśród twórców sklepów internetowych. Stawiam na unikalną identyfikację wizualną, taką jak kreatywne logo, kolorystyka, ale też układ modułów. Oczywiście wiem, jak ważne są zasady UI/UX, dlatego wszystko jest zgodne i doskonale wpływa na zasięgi sklepu internetowego. Profesjonalizm i staranność w zachowaniu jakości — to mój priorytet niezależnie od tego, czy tworzę sklep na szablonie, czy też wykonuję zupełnie nowy projekt.

Doświadczenie i sprawdzone rozwiązania to podstawa dla tworzonych sklepów w branży e-commerce. Jakie elementy są dla mnie najważniejsze? W projektach stron dla sklepów internetowych stawiam na estetyczny wygląd, przy jednoczesnej dbałości o przystępną nawigację i doskonałą ścieżkę do finalizacji zamówienia.

Sklepy WordPress - projektowanie i opieka nad sklepem.

Stworzę dla Twojej firmy sklep internetowy WordPress, który będzie przyjazny dla wyszukiwarek. Otrzymasz 12-miesięczną gwarancję na sklep oraz możliwość administracji sklepu za dodatkową opłatą.

Projektowanie i druki reklamowe

Zaprojektuję dla Ciebie projekty graficzne, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Tworzenie i administracja stron www

Administrację przeze mnie stronę WordPress możesz przekazać pod moje skrzydła, aby mieć 100% pewności bezpieczeństwa.

Sklepy internetowe

Wykonam nowoczesne i funkcjonalne sklepy internetowe w systemie WordPress na wtyczce WooCommerce.

Jak przebiega realizacja sklepu internetowego WordPress?

Ustalenie wymagań i podpisanie umowy

Podczas pierwszego kontaktu ustalamy wymagania, oczekiwania i ilość produktów. Podpisujemy prostą umowę oraz opłatę zaliczki w kwocie 30% wartości strony.

Tworzenie sklepu

Tworzę indywidualny szablon sklepu, gdzie umieszczam kilka pokazowych produktów z wcześniej dostarczonych materiałów.

Test i wprowadzanie produktów

Umieszczam stronę na tymczasowym serwerze, gdzie można zobaczyć szkic sklepu. Po akceptacji wyglądu sklepu mogę wprowadzać pozostałe produkty za dodatkową opłatą.

Finalizacja

Publikuję Twój sklep w internecie i przeprowadzam krótkie szkolenie z obsługi sklepu WooCommerce..

Sklepy WooCommerce — wygodna sprzedaż.

WordPress to rozwiązanie, które stanowi już standard wśród stron internetowych. Dlatego również i wśród moich klientów jest to najbardziej rekomendowane rozwiązanie. Oczywiście strony oparte o system WordPress, zwłaszcza sklepy internetowe, spełniają wszystkie standardy użyteczności i dostosowane są do zasad UI/UX. Jak wygląda współpraca w zakresie tworzenia sklepów internetowych? Na pierwszym etapie stawiam na wstępny plan, dokonuję analizy branży oraz konkurencji, zwracam też uwagę na indywidualny charakter klienta. To właśnie ten etap bywa kluczowy i stanowi podwaliny przy tworzeniu sklepu internetowego, który nie tylko cieszy stroną wizualną, ale też przyciąga klientów i zwiększa sprzedaż. Co jeszcze wpływa na decyzje zakupowe, o czym pamiętam w swojej pracy? Oczywiście jest to SEO, przystępna nawigacja, intuicyjna mapa sklepu oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych.

Stworzę dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy.

diverto design rafał wysocki

Twój sklep internetowy na każdym urządzeniu.

Jedną z najnowszych technologii przy tworzeniu sklepów e-commerce jest RWD, które z powodzeniem stosuję. Oczywiście bardzo istotny jest stopień dostosowania do urządzeń mobilnych, dlatego tworzone przeze mnie sklepy internetowe WooCommerce są jak najbardziej responsywne. Widoczność w sieci, doskonały wizerunek marki i dbałość o najmniejsze detale — stawiam na pierwszym miejscu, dlatego spełniam oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z perspektywy wyszukiwarki Google i innych, optymalizuję stronę w dokładnie takie sposób, aby zajmowała ona jak najwyższe wyniki na listach wyszukiwań.

Czemu warto postawić na sklep WooCommerce? Oto główne zalety:

  • bezpłatny system CMS WordPress z wtyczką WooCommerce
  • bezpieczeństwo
  • intuicyjna obsługa systemu
  • bogate funkcjonalności w większości bezpłatne
  • nieograniczona ilość produktów
  • możliwość integracji płatności online czy kurierem
  • dopasowany do wszystkich urządzeń
  • kod sklepu przyjazny dla google
sklepy internetowe woocommerce ostroleka

Opinie klientów - Tworzenie sklepów internetowych

5/5 z 35 opinii Google
5/5

Sprawdź więcej opinii moich klientów – opinie w Google.

Tworzenie sklepów internetowych - FAQ.

Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat tworzenia sklepów internetowych.

Nie. Usługa wykonania sklepu internetowego skierowana jest dla firm z całej Polski. W komunikacji posługuję się telefonem, mailem lub jeśli zajdzie możemy umówić się na telekonferencję.

W praktyce prostego stworzenie sklepu internetowego z reguły trwa 3-5 tygodni. Ostateczny termin ustalany jest przy podpisaniu umowy po ustaleniu wielkości sklepu i ilości produktów. Każdy sklep jest indywidualnie przygotowany, stąd ciężko określić jednakowy termin.

W cenie sklepu internetowego znajduje się indywidualny projekt, konfiguracja i uruchomienie na serwerze. Instalacja potrzebnych funkcjonalości jak płatności online, kody rabatowe, integracja z kurierem itp. Do akceptacji projektu umieszczam w sklepie kika przykładowych produktów. Możemy się również umówić na opiekę nad sklepem i wprowadzaniem nowych produktów za dodatkową opłatą, miesiączną lub jednostkową za produkt.

System WordPress nie ma ograniczenia ilości produktów. Jednak przy bardzo dużej ilości należy rozważyć wykupienie mocniejszego serwera, aby sklep nadal działał szybko.

Oczywiście. Sklep jest oparty o system WordPress i nie ma żadnych ograniczeń co do ilości podstron.

Tak. Sklep WooCommerce jest na tyle łatwy w obsłudze, że samodzielnie wstawisz bez problemu produkty. Po akceptacji sklepu otrzymasz krótkie szkolenie z tego zakresu i obsługi sklepu WordPress oraz materiały szkoleniowe.

5/5 - (61)