21 najlepszych i najładnieszych stron WordPress 2022 /-04

System WordPress niezmiennie od kilku lat cieszy się dużą popularnością. Procenty udziału w internecie stworzonych stron właśnie na tym CMS, mówią same za siebie. Jest to ponad 60% ze wszystkich istniejących stron internetowych, ponad 80 milionów aktywnych stron www. Jest na tyle wydajny, że może obsłużyć strony z bardzo dużym natężeniem ruchu, dlatego z powodzeniem jest wybierany przez miliony firm.

Wybrałem jedne z najlepszych witryn WordPress na całym świecie. Poniższe przykłady pokazują, jak wszechstronna jest ta platforma. Jakie ogromne daje możliwości rozbudowywania. Znajduje zastosowanie nie tylko w małych lokalnych firmach, ale również dla ogólnoświatowych marek oraz dużych serwisów informacyjnych.

Plasticbionic
MOHEIM
KARAK
Howdy Design Family
Laura Monin
Open Agency Night
Knox Lane
Bullmade
KITAMURA MAKURA Corporate
Metropolitan Montessori School
Metropolitan Montessori School
JRC Opticiens
Essenze Design
Essenze Design
Noise 13
Noise 13
Forge Partners
Forge Partners
Xevel
Xevel
MilK Decoration
MilK Decoration
JDOTF c/o Jacob Fletcher
JDOTF c/o Jacob Fletcher
m ss ng p eces
m ss ng p eces
Diabla
ZIBRA AI
ZIBRA AI
Olio Albori
Olio Albori

Jeśli zdecydowałeś się już na wykorzystanie platformy WordPress do stworzenia własnej strony internetowej, powyższe przykłady mogą pomóc Ci w poznaniu funkcjonalności i prawidłowo wykonanego interfejsu. Widać gołym okiem, że strony nie wyglądają identycznie, mimo zastosowania tego samego CMS. A jest to możliwe dzięki dostępności darmowych jak i płatnych gotowych szablonów, które pomogą Ci dostosować wygląd dla Twojego biznesu w łatwy sposób. Jeżeli brakuje Ci czasu na naukę, wykonanie i chcesz, aby strona była funkcjonalna i dobrze wyglądała? Zleć to mnie.

5/5 - (18)